Bezpečnostní služba
Monro
..Klientela..
..Služby..
..Volná místa..
..Platební podmínky..
..Ceny..
..Všeobecné informace..
..O nás..
Vítejte na našich stránkách
Jsme tu pro Vaší bezpečnost

Výběr pracovníků

 • Od samého začátku klademe důraz na etickou čistotu organizace, proto pečlivě prověřujeme minulost všech uchazečů o zaměstnání, abychom se vyhnuli osobám s kriminální minulostí.

 • Dále jsou se všemi zájemci o práci u naší firmy prováděny podrobné pohovory, při kterých se ověřuje jejich vhodnost pro výkon povolání. Všichni procházejí lékařským vyšetřením.

 • Cílem tohoto přijímacího procesu je zabezpečit, aby naši pracovníci byli nejen čestní,morálně bezúhonní a fyzicky zdatní,ale aby dokázali nést odpovědnost, která na nich leží při výkonu služby a aby v krizových situacích byli schopni samostatně a odpovědně jednat. Hledáme uchazeče především z řad sportovců, oddílů karate, kung-fu, taekwondo, judo, aikido, nebo sportovních střelců. Dále pak osoby, které po dobu základní vojenské služby prodělali některý ze speciálních výcviků.

 • Vybraní pracovníci naší firmy dále procházejí střeleckým výcvikem, v jehož průběhu je kladen důraz nejen na mířenou střelbu na velké vzdálenosti, ale především na tzv. pudovou střelbu /combatové disc./ na krátké vzdálenosti, neboť statistické údaje policie dokazují, že většina událostí, při kterých je nutno použít zbraní, se odehrává na krátké vzdálenosti do 10 metrů.

 • Uvědomujeme si, že ačkoliv jsou bezpečnostní pracovníci našimi zaměstnanci, pracují ve Vašich objektech podle Vašich pokynů a jejich činnost je spojována s Vaší pověstí.
 • Klínovecká

  968

  Ostrov

  363 01

  okr.

  Karlovy Vary

  non-stop

  Mob.: 602 437 158

  Tel./fax: 353 616 025

  E-mail:

  b.s.monro@centrum.cz

  >>>Úvodní stránka<<<